Zadzwoń:  +48 509 428 829

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00 , Sobota: 8:00-14:00

Listwy ozdobne i lamele

Szeroka i stylowa oferta drzwi, podłóg oraz dodatków do domu i mieszkania. Świat Drzwi i Podłóg LUMA to atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo

Listwy przypodłogowe,

ścienne, sztukateria i lamele

 Nieprawidłowo dobrane dodatki w postaci zwieńczeń takich jak listwy czy sztukateria potrafią całkowicie zniweczyć całkowity wynik wizualny prac. Zarazem te same produkty dobrane w oparciu o określoną stylistykę, potrafią niewielkim kosztem zmienić całkowicie wnętrze i nadać mu niepowtarzalny, zaskakujący efekt.

Listwy przypodłogowe i sztukateria stanowią element wykończeniowy i dekoracyjny wnętrz. Listwy przypodłogowe stanowią idealne przejście podłogi w ścianę. Dzięki szerokiemu asortymentowi, listwy potrafią korzystnie zmienić klimat wnętrza. Są bardzo funkcjonalne, mogą idealnie zamaskować kable i zakończenia tapet.

Listwy ścienne w bardzo prosty sposób przełamują linię ściany dodając jej charakteru. Klienci coraz częściej sięgają po tego typu rozwiązania nie tylko ze względu na wygląd, ale również funkcjonalność. Znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnych wnętrzach ale i urzędach czy punktach usługowych.

Listwy sufitowe nadają pomieszczeniom elegancji i wyrafinowania. To doskonała dekoracja dla każdej aranżacji i każdego stylu. Nadaje pomieszczeniom lekkości.
Dzięki sztukaterii bardzo łatwo urozmaicić wnętrze. Elementy sztukaterii wewnętrznej znajdą zastosowanie w aranżacji zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach.

Lamele stosuje się na ścianach, sufitach a także do rozdzielenia przestrzeni. To bardzo modne i stylowe rozbudzenie każdego monotonnego wnętrza. Przeciwieństwo sztukaterii, stosowane na ogół do nowoczesnych i loftowych wnętrz.

i

Szeroka oferta produktowa

Bogata kolorystyka, duży wybór artykułów oraz wyselekcjonowana oferta spełniająca narzucone przez nas kryteria – to oferta LUMA LISTWY, LAMELE I DODATKI. W ofercie znajdą Państwo m.in:

E

Listwy przypodłogowe

E

Listwy ścienne

E

Listwy sufitowe

E

Listwy karniszowe

E

Sztukaterię

E

Lamele

Terminowość

Naszym nadrzędnym celem jest terminowa realizacja zleceń gdyż doskonale wiemy jak ważna jest pełna koordynacja prac remontowo-budowlanych.

Oferta LUMA Listwy i dodatki

Skorzystaj z kompleksowej oferty

z montażem

Krok 1

Przyjdź do nas i skonsultuj z naszymi sprzedawcami odpowiedni wybór produktu dla Twoich potrzeb. Doradcy LUMA pomogą wybrać Ci optymalne, trwałe i solidne rozwiązania.

Krok 2

Umów się na wykonanie pomiarów i oględzin miejsca montażu celem zweryfikowania rozmiarów oraz docelowego przeznaczenia produktu pod kątem ewentualnego demontażu i montażu. Nasi specjaliści doradzą Państwu jak przygotować miejsce tak aby instalacja przebiegła bezproblemowo.

Krok 3

Umów się na dogodny dla Ciebie termin. W sytuacji gdy zbliża się data realizacji usługi, prosimy o potwierdzenie terminu do 7 dni przed instalacją lub powiadomienie nas o ewentualnych przesunięciach w czasie.

Krok 4

To wszystko! W umówionym terminie nasi fachowcy przywiozą, wniosą oraz dokonają montażu zakupionych przez Ciebie produktów!