Zadzwoń:  +48 509 428 829

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00 , Sobota: 8:00-14:00

Drzwi zewnętrzne,

wewnętrzne i klamki

 

Szeroka i stylowa oferta drzwi, podłóg oraz dodatków do domu i mieszkania. Świat Drzwi i Podłóg LUMA to atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo

Bogata oferta stylowych

i solidnych drzwi oraz klamek

Drzwi stanowią jeden z ważniejszych elementów każdego domu. Zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają oddzielić podstawowe strefy domu od siebie. By zapewnić bezpieczeństwo korzystamy z oferty producentów oferujących najwyższą jakość swoich produktów oraz terminowość dostaw.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom, posiadamy szeroką gamę kolorów i materiałów z których nasze drzwi są wytwarzane. Wiemy jak ważna jest unikatowość i niepowtarzalność danego produktu. W połączeniu z odpowiednio dobranym wykończeniem jakim są okucia i klamki drzwi niewątpliwie wieńczą efekt końcowy.

W trakcie budowania naszych pozycji w ofercie wybieramy produkty w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Pozyskujemy informacje z rynku, przy współpracy z innymi partnerami tak aby móc oferować Państwu tylko trwałe i solidne rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom, posiadamy szeroką gamę kolorów i materiałów z których nasze drzwi są tworzone. Oferta drzwi rozbudowana o katalog klamek ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego jak ważna jest unikatowość i niepowtarzalność danego produktu.

i

Szeroka oferta produktowa

Bogata kolorystyka, duży wybór artykułów oraz wyselekcjonowana oferta spełniająca narzucone przez nas kryteria – to oferta LUMA DRZWI I KLAMKI. Naszą ofertę cechuje…

E

Solidna i trwała konstrukcja

E

Bardzo dobre parametry wygłuszenia

E

Odporność na warunki zewnętrzne

E

Gwarancja bezpieczeństwa i atestów

E

Unikalna stylistyka i wzornictwo

Terminowość

Naszym nadrzędnym celem jest terminowa realizacja zleceń gdyż doskonale wiemy jak ważna jest pełna koordynacja prac remontowo-budowlanych.

Oferta LUMA Drzwi i klamki

Skorzystaj z kompleksowej oferty

z montażem

Krok 1

Przyjdź do nas i skonsultuj z naszymi sprzedawcami odpowiedni wybór produktu dla Twoich potrzeb. Doradcy LUMA pomogą wybrać Ci optymalne, trwałe i solidne rozwiązania.

Krok 2

Umów się na wykonanie pomiarów i oględzin miejsca montażu celem zweryfikowania rozmiarów oraz docelowego przeznaczenia produktu pod kątem ewentualnego demontażu i montażu. Nasi specjaliści doradzą Państwu jak przygotować miejsce tak aby instalacja przebiegła bezproblemowo.

Krok 3

Umów się na dogodny dla Ciebie termin. W sytuacji gdy zbliża się data realizacji usługi, prosimy o potwierdzenie terminu do 7 dni przed instalacją lub powiadomienie nas o ewentualnych przesunięciach w czasie.

Krok 4

To wszystko! W umówionym terminie nasi fachowcy przywiozą, wniosą oraz dokonają montażu zakupionych przez Ciebie produktów!