Zadzwoń:  +48 509 428 829

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00 , Sobota: 8:00-14:00

Trwałe i solidne podłogi

Szeroka i stylowa oferta drzwi, podłóg oraz dodatków do domu i mieszkania. Świat Drzwi i Podłóg LUMA to atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo

Różnorodne podłogi

do każdego wnętrza

Dom, mieszkanie to miejsce gdzie każdy z nas szuka odpoczynku, to nasz azyl, nasze miejsce na Ziemi. Przy tworzeniu wnętrza, obok wyboru mebli czy też kolorów ścian, bardzo ważnym aspektem są podłogi.

Jeżeli chodzi o pomieszczenia użytkowe, biura, obiekty usługowe – tutaj zdecydowanie liczą się parametry związane z odpornością fizyczną. Dlatego przy doborze rozwiązań bardzo ważne jest przeznaczenie.

W naszej ofercie można znaleźć panele podłogowe oraz deskę barlinecką pasujące zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Pomogą stworzyć estetyczne i eleganckie wnętrze ułatwiające pracę czy tez odpoczynek. Ze względu na miejsce montażu, panele podłogowe narażone są na wiele uszkodzeń, dlatego tak ważne jest by materiały były najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom, posiadamy szeroką gamę kolorów i materiałów z których nasze podłogi są wytwarzane. Wiemy jak ważna jest unikatowość i niepowtarzalność danego produktu.

W trakcie budowania naszych pozycji w ofercie wybieramy produkty w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Pozyskujemy informacje z rynku, przy współpracy z innymi partnerami tak aby móc oferować Państwu tylko trwałe i solidne rozwiązania.

i

Szeroka oferta produktowa

Bogata kolorystyka, duży wybór artykułów oraz wyselekcjonowana oferta spełniająca narzucone przez nas kryteria – to oferta LUMA PODŁOGI. Naszą ofertę cechuje…

E

Solidna i trwała konstrukcja

E

Bardzo dobre parametry ścieralności

E

Doskonała przenikalność cieplna

E

Gwarancja bezpieczeństwa i atestów

E

Funkcjonalność pozwalająca m.in na odpowiednie utrzymanie czystości

E

Unikalna stylistyka i wzornictwo

Terminowość

Naszym nadrzędnym celem jest terminowa realizacja zleceń gdyż doskonale wiemy jak ważna jest pełna koordynacja prac remontowo-budowlanych.

Oferta LUMA Podłogi

Skorzystaj z kompleksowej oferty

z montażem

Krok 1

Przyjdź do nas i skonsultuj z naszymi sprzedawcami odpowiedni wybór produktu dla Twoich potrzeb. Doradcy LUMA pomogą wybrać Ci optymalne, trwałe i solidne rozwiązania.

Krok 2

Umów się na wykonanie pomiarów i oględzin miejsca montażu celem zweryfikowania rozmiarów oraz docelowego przeznaczenia produktu pod kątem ewentualnego demontażu i montażu. Nasi specjaliści doradzą Państwu jak przygotować miejsce tak aby instalacja przebiegła bezproblemowo.

Krok 3

Umów się na dogodny dla Ciebie termin. W sytuacji gdy zbliża się data realizacji usługi, prosimy o potwierdzenie terminu do 7 dni przed instalacją lub powiadomienie nas o ewentualnych przesunięciach w czasie.

Krok 4

To wszystko! W umówionym terminie nasi fachowcy przywiozą, wniosą oraz dokonają montażu zakupionych przez Ciebie produktów!