Zadzwoń:  +48 509 428 829

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00 , Sobota: 8:00-14:00

Sprzedaż, montaż i doradztwo

Szeroka i stylowa oferta drzwi, podłóg oraz dodatków do domu i mieszkania. Świat Drzwi i Podłóg LUMA to atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo

Najlepsze produkty dla Twojego wnętrza

Masz już dość wnętrza swojego domu? Jesteś w trakcie remontu lub metamorfozy mieszkania? Szukasz pomocy w aranżacji swojego wnętrza?

Świat drzwi i podłóg Luma to miejsce w Mielcu gdzie znajdziesz odpowiednie produkty i fachową pomoc w zakresie oferty. Nasza kilkuosobowa kadra, to grupa specjalistów, która ułatwi Państwu wybór odpowiedniego modelu drzwi, pomoże w doborze podłogi lub wykończenia przy pomocy listew dekoracyjnych.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję klienta i dokładamy wszelkich starań by dostawy naszych produktów były terminowe. Wyselekcjonowana oferta to drzwi i podłogi wysokiej jakości o wyjątkowej gamie kolorystycznej i stylowej.

Poza sprzedażą produktów oferujemy kompleksową realizację usług wraz z demontażem i montażem u klienta. Wybór kompleksowych rozwiązań to dodatkowa gwarancja trwałości gdyż nasze ekipy montażowe to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży.

i

Szeroka oferta produktowa

Bogata kolorystyka, duży wybór artykułów oraz wyselekcjonowana oferta spełniająca narzucone przez nas kryteria – to oferta firmy LUMA, a w niej m.in:

E

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

E

Klamki do drzwi

E

Panele laminowane i winylowe

E

Deska barlinecka

E

Listwy przypodłogowe i ścienne

E

Sztukateria, lamele i inne dodatki

Terminowość

Naszym nadrzędnym celem jest terminowa realizacja zleceń gdyż doskonale wiemy jak ważna jest pełna koordynacja prac remontowo-budowlanych.

Skorzystaj z kompleksowej oferty

z montażem

Krok 1

Przyjdź do nas i skonsultuj z naszymi sprzedawcami odpowiedni wybór produktu dla Twoich potrzeb. Doradcy LUMA pomogą wybrać Ci optymalne, trwałe i solidne rozwiązania.

Krok 2

Umów się na wykonanie pomiarów i oględzin miejsca montażu celem zweryfikowania rozmiarów oraz docelowego przeznaczenia produktu pod kątem ewentualnego demontażu i montażu. Nasi specjaliści doradzą Państwu jak przygotować miejsce tak aby instalacja przebiegła bezproblemowo.

Krok 3

Umów się na dogodny dla Ciebie termin. W sytuacji gdy zbliża się data realizacji usługi, prosimy o potwierdzenie terminu do 7 dni przed instalacją lub powiadomienie nas o ewentualnych przesunięciach w czasie.

Krok 4

To wszystko! W umówionym terminie nasi fachowcy przywiozą, wniosą oraz dokonają montażu zakupionych przez Ciebie produktów!